Drodzy Rodzice!

Cieszę się, że, zastanawiając się nad wyborem szkoły dla swojego dziecka, zainteresowaliście się Państwo oferta naszej szkoły. Wiem, że ważna decyzja. Mogę Państwu obiecać, że w naszej szkole stworzymy waszemu dziecku sprzyjające warunki do rozwoju jego uzdolnień, pasji i zainteresowań, zapewnimy mu przyjazne i bezpieczne miejsce zgłębiania wiedzy, pozwolimy mu podążać za marzeniami i uczyć się na błędach. Wspólnie będziemy wsłuchiwać się w potrzeby Waszych dzieci, by otworzyły się na świat i uczyniły ich szczęśliwymi, radosnymi i pełnymi pasji ludźmi.

Z chęcią porozmawiamy o Państwa oczekiwaniach, by z radością spotkać się z Wami we wrześniu.

Anna Przybyło

1200x628px 04

INFORMACJE OGÓLNE

• szkoła otwarta: od 7.00 do 16.00
• obowiązkowe zajęcia dydaktyczne: od 8.15 do 13.00
• zajęcia dodatkowe: od 13.00 do 15.00:
   Klub - Wyobraznia Potega Wiedzy,
   Klub – Dotknij. Sprawdz. Zrozum.
• zajęcia w czasie ferii i wakacji
• klasy: od 10 do 20 osób

ZAJĘCIA REALIZOWANE W SZKOLE

• obowiązkowe, wynikające z nowej podstawy programowej Ministra Edukacji Narodowej;
• fakultatywne, wynikające ze szkolnego planu nauczania;
• szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych – zgodnych z zainteresowaniami uczniów, rozwijajacych indywidualne uzdolnienia uczniów;
• zajęcia indywidualne (wynikające z obserwacji pedagogiczno-psychologicznej nauczycieli i pedagoga szkolnego oraz opinii poradni pedagogiczno-psychologicznej, m.in. logopedyczne, kompensacyjne, z dziecmi uzdolnionymi)

PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ

• przestronne, nowoczesne i dobrze wyposażone sale zajęć
• nowoczesne technologie - komputery / tablety z dostepem do Internetu w każdej sali, tablice multimedialne
• kawiarnia – dobra i zdrowa kuchnia, przestrzen do relaksacji i twórczej zabawy
• ogród KOM – bezpieczna i pełna atrakcji przestrzeń zewnętrzna
• ogrodzony parking przy szkole

POZOSTAŁE INFORMACJE

• internetowa korespondencja z rodzicami;
• regularne spotkania z rodzicami – konsultacje indywidualne, spotkania ogólne, ciekawe warsztaty i konferencje;
• opisowa informacja o uczniu sporządzana przez pedagoga i wychowawcę;
• opieka medyczna, badania kontrolne;
• regularne spotkania z ciekawymi ludźmi;
• zielona i biała szkoła; wycieczki edukacyjne, krajoznawcze

POBIERZ DOKUMENTY REKRUTACYJNE

podanie do 1 klasy  podanie klasy 2 8